Láska k městu a přírodě není protimluvem

Obklopen zelení a s neomezenými možnostmi procházek, nabídne nový rezidenční projekt Bydlení u Malvazinek kvalitní bydlení v klidné, tiché a zejména zdravé lokalitě Prahy 5.

Ve víru města i přírody

Projekt je snadno dostupný i pomocí MHD, pouhých 95m je vzdálena zastávka autobusu, kterým se za 8 minut dostanete na stanici metra Anděl. Nejbližší stanice metra - Radlická je vzdálená 10 minut klidné chůze od Bydlení u Malvazinek. Velmi dobrá dostupnost je i osobním autem, a to jak do centra města, tak i na rozhodující dopravní síť Prahy.

Obrázek
Autobus

Pár kroků na autobus

Mapový bod

Pár minut na Anděl

Občanský vybavenost

Občanská vybavenost a služby v blízkém okolí

Park

Parky a zeleň na dosah

Škola

Školy a školky pouze několik minut vzdálené

Obrázek

Sportovní centrum Radlická

Vše v dosahu

Nové nabízené byty jsou zasazeny do vilové zástavby v samotném středu Prahy 5. Veškerá občanská vybavenost je vzdálená pouhé 2 zastávky autobusem. Deset minut trvající procházka Vás zavede do starých Radlic, kde mimo jiné naleznete wellness, plavecký bazén, květinářství, bankomat a další potřebnou vybavenost. Za 4 minuty dojedete autem k supermarketu Billa, fitness centru, kavárnám a dalším obchodům. V okolních uličkách při kratších i delších procházkách narazíte na různé služby, od potravin přes hospůdky a vinárny až po kadeřnictví, masáže či lékaře. Pokud by Vám však něco chybělo, za 6 minut autem se ocitnete na Andělu či v Jinonicích, kde je plná občanská vybavenost na jednom místě.

Ráno je důležitá každá minuta

V okolí je hned několik školek a škol, ať již soukromých nebo státních. Dále najdete v blízkosti projektu dětská hřiště a místa k procházkám a trávení času s Vašimi ratolestmi či vnoučaty. Jistě oceníte i možnosti sportovního rozvoje Vašich dětí, které poskytují školní kroužky nebo sportovní oddíly.

Obrázek

Souhlasíte s uložením cookies pro analytické účely?