Představení projektu

Komorní rezidenční projekt, skládající se pouze z 22 bytů umístěných ve dvou samostatných objektech, vzhlížejících na jednu stranu do společného zeleného dvora nepřístupného veřejnosti, na stranu druhou do okolní vilové zástavby. Předzahrádky, terasy a lodžie propojují byty s vnějším prostředím a umožňují užívat si zdravého prostředí, posedět s rodinou či přáteli.

Základem je pohodlí

Komfort bydlení je umocněn i bezpečným parkováním v suterénu objektu, využití vlastní sklepní kóje nebo možností relaxace v uzavřeném nádvoří plném zeleně. Zkrátka a dobře bydlení jako ve vlastním rodinném domě, avšak bez starostí a upracovanosti, které „domkaření“ přináší.

Obrázek
Kvalitní vybavení

Kvalitní vybavení již ve standardu

Garáž

Parkování v podzemní garáži

Balkón

Předzahrádka, lodžie nebo terasa

Sklepní kóje

Sklepní kóje ke každé jednotce

Každý byt je originál

Dva samostatné viladomy pouze o třech nadzemních podlažích a společným podzemním parkováním. Pro každý objekt samostatný výtah. Park ve dvoře se zahradní úpravou určený pro obyvatelé domů zvyšuje komfort bydlení. Promyšlené individuálně řešené dispozice jednotlivých bytů od 1+kk až po 4+kk s předzahrádkou, terasou nebo lodžií ocení snad každý zájemce.

Slovo Architekta

Tento projekt, vymykající se běžné rezidenční výstavbě v Praze, navazuje na okolní vilovou zástavbu a svým vzhledem naprosto zapadá do svého okolí. Nenarušuje tak ničím klidnou lokalitu a spíše než bytové domy, připomíná 4 samostatné vily. Neméně důležitým prvkem je zachování linie zahrádek a zelených ploch, které vyplňují prostor mezi domy, jejichž řadu tento projekt zakončuje. Díky tomu mohl mezi novými viladomy vzniknout zelený prostor, částečně využit jako předzahrádky a částečně jako nádvoří společné obyvatelům projektu Bydlení u Malvazinek. Promyšlené a individuálně řešené dispozice nabídnou jak prostorné byty pro rodinné bydlení, tak menší byty pro jednotlivce či páry. Zelená lokalita měla velký vliv při tvorbě návrhu tohoto projektu, propojení s přírodou u každého bytu tak zajišťují předzahrádky či lodžie.

Ing. arch. Ivan Sládek

Obrázek

Souhlasíte s uložením cookies pro analytické účely?